Adresa
Facebook Twitter Instagram Youtube

Gestionar

Home » Cariere » Gestionar

Daca te regasesti in cerintele dе mai jos si doresti sa faci parte din echipa noastra, te asteptam cu mare drag la un interviu.

Cautam o persoana care:

Deține permis cat B.
Este responsabilă, ordonată, dinamică, atentă la detalii
Are disponibilitate si rezistenta la efort;
Deține abilități pentru a lucra în echipă;
Manipularea produselor de mobilier.
Care sa dea dovada de profesionalism.

Cunostinte operare calculator

Team leader

Descrierea jobului

Postul presupune:

• Asigurarea activitatii in depozit ;
• Preluarea marfurilor ;
• Pregatirea coletelor ;
• Mentinerea unei bune comunicari si colaborari cu ceilalti colegi.

Locatia este intre Dumbravita si Giarmata Mare.

Pentru toate acestea, noi iti oferim cu drag:

• Salariu motivant;.
• Mediu de lucru placut,
• Zile libere legale si concediu de odihna;
• Alte beneficii: prime de sarbatori; bonuri de masa
• Plata dubla a orelor suplimentare

Experienta si certificarea in utilizarea unui motostivuitor constituie un avantaj.

Hai sa ne cunoastem si sa ne spui povestea ta.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cu fotografie folosind butonul de mai jos.

Prin transmiterea CV-ului dvs sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei.

Möbelhaus | Mobileaza-ti casa cu stil!